O nás

„Všetko, čo naozaj potrebujem vedieť o tom, ako žiť, čo robiť a ako vôbec byť, som sa naučil v materskej škôlke."

(Nevšedné úvahy o všedných veciach, Robert Fulghum)

Tento citát správne vyjadruje, akú dôležitú úlohu v živote človeka hrá správna predškolská výchova a výučba. My sme si to dobre uvedomujeme. Za obdobie prevádzky našej škôlky sme vybudovali skvele fungujúce, zábavné a skúsenými lektormi riadené prostredie, v ktorom sa bude každé dieťa, už po krátkej chvíli, cítiť skvele a uvoľnene. Každý deň sa odohráva podľa rovnakého harmonogramu. Napriek tomu môžeme zaručiť, že každá chvíľa strávená v našej materskej škôlke bude pre Vaše dieťa jedinečná. Aktívny pohyb, odpočinok, učenie aj hranie. To všetko stále dookola a predsa zakaždým inak.

Ak chcete mať istotu, že Vaše dieťa vykročí do veľkého sveta ozajstného života dobre pripravené a so správnymi návykmi, neváhajte ho zveriť do našej starostlivosti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Naša materská škola sa vyznačuje priateľským prostredím, ktoré na prvý pohľad poteší a rozžiari nielen Vaše malé ratolesti, ale aj Vás samotných. Sme si istí, že ihneď po prvej návšteve na Vás dopadne ľahká ťarcha nostalgie. Postačí len chvíľa, pár pohľadov na naše pestro vyzdobené a bohato vybavené triedy, a začnete s úsmevom na tvári spomínať, aké to bolo krásne a bezstarostné dochádzať každý všedný deň do škôlky. Doprajte svojmu dieťaťu krásne prežité predškolské roky, aké si pamätáte Vy a bez váhania ho zapíšte do našej materskej školy.

Našu materskú školu nájdete na adrese Gagarinova 916, Sobrance.

Čo ďalej ponúkame:

• Vysokú kvalitu výchovy a vzdelávania,
  • Flexibilitu, kreativitu a ústretovosť,
  • Cenovo dostupné poplatky,
  • Spoluprácu s rodinou, poradenstvo,
  • Krúžkovú činnosť, prípravku do ZUŠ,
  • Vysoko efektívnu prípravu detí na vstup do ZŠ,
  • Účasť detí na rôznych súťažiach a podujatiach,
  • Exkurzie, výlety a školu v prírode pre predškolákov, plavecký výcvik
  • Plnohodnotnú stravu pripravenú priamo v MŠ (jedlo nestráca nutričnú hodnotu prevozom!).

Vybavenie:

• Digitálne pomôcky (Bee-bot včely, kresliace tablety)

• Interaktívne tabule,
  • Vlastné školské  kuchyne a jedálne,
  • Telocvične vybavené športovým náradím a náčiním,
  • Kompletne vymenený nábytok na Komenského a Gagarinovej ulici, (šatňové skrinky, ležadlá, nábytok v triedach).

Učiteľky:

• Plne kvalifikovaný, neustále sa vzdelávajúci pedagogický personál,
  • Pedagogickí zamestnanci s praxou a bohatými skúsenosťami vo výchove a vzdelávaní detí.

Naše zameranie:

Zdravý životný štýl realizovaný cez školský vzdelávací program "Zdravý štvorlístok"

Triedy:

• 9 plne vybavených tried s vlastnými spálňami, ktoré každoročne dopĺňame novými edukačnými pomôckami a hračkami.

Spolupracujeme:

• I. a II. ZŠ, CVČ Zvonček, ZUŠ,
  • Zriaďovateľ Mesto Sobrance,
  • Záchranné zložky (ČK, Polícia, HaZZ)
  • Zariadenie opatrovateľskej služby v Sobranciach.