Oznam

04.02.2021 15:46

Riaditeľstvo Materskej školy, Gagarinova 916 v Sobranciach na základe platného rozhodnutia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a uznesenia Vlády SR oznamuje rodičom/zákonným zástupcom detí, že materská škola

obnovuje prevádzku od 8. februára 2021.

Žiadame zákonných zástupcov, aby pri prvom nástupe dieťaťa do MŠ učiteľke odovzdali už vyplnené Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti /nakoľko je potrebné, aby ste sa v priestoroch MŠ zdržiavali iba nevyhnutný čas/ a kópiu negatívneho  RT-PCR testu alebo antigénového testu nie staršieho ako 7 dní.

Ostatné hygienicko-epidemiologické nariadenia podľa Plánu prevádzky a vnútorného režimu na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia detí sú v platnosti aj naďalej.

Do pozornosti rodičov, ktorých deti nenavštevovali MŠ od 11.01.2021, je v platnosti nový dodatok k Plánu prevádzky a vnútorného režimu...